Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Qyteti:
Emaili:
 

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj mė i lirė...

 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 5000 Lek

Ulje Cmimi 60 %

Ti Kursen Lek7500

Kjo oferte ka mbaruar!

10 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:5 seanca anticelulit: baltė ose ēokollatė tė zezė + graviacion + limfodrenazh limfatik + elektroda + masazh anticelulit tek sallon “Gina” 5000L nė vend tė 12500L 

5 seanca anticelulit: baltė ose ēokollatė tė zezė + graviacion + limfodrenazh limfatik + elektroda + masazh anticelulit tek sallon “Gina” 5000L nė vend tė 12500L 
2500 L
Shiko

Karta qė ju mbron nga duh..

(- 55%)

9100 L
Shiko

Pena qė zhduk rrudhat

(- 39%)

6500 L
Shiko

Seti i thikave Perfect Bl..

(- 35%)

3100 L
Shiko

Masazhuesi prej gėzofi pė..

(- 51%)

2800 L
Shiko

Pastrim fytyre + trajtim ..

(- 53%)

1590 L
Shiko

Mė pak stres mė shumė per..

(- 31%)

2000 L
Shiko

Trajtim lifting i fytyrės..

(- 50%)

1400 L
Shiko

Tigani nė forme zemre

(- 36%)

700 L
Shiko

Bėhu 5 centimetra mė i/e g..

(- 50%)

1200 L
Shiko

Organizator stolish dhe a..

(- 40%)

3640 L
Shiko

Trajnuesi universal nė ku..

(- 39%)

28000 L
Shiko

Set Zviceran i cilėsisė s..

(- 50%)

200 L
Shiko

Kapse pėr rripat e gjokso..

(- 67%)

 • 5 seanca Anti-celulit: Baltė ose Cokollatė tė zezė + Graviacion Limfodrenazh limfatik + Elektroda + Masazh anti-celulit tek  Sallon “Gina” 5000L nė vend tė 12500L 

  Vera mund tė jetė njė periudhė konfuzioni pėr vetėdijen e trupit tonė, pasi ėshtė koha kur mendojmė pėr plazh dhe pushime, pra linja tė ekspozuara.

  Ata qė kėrkojnė tė heqin disa kile, shpesh i varin shpresat tek ushqimet “me kalori negative”, njė lloj ushqimi pėr tė cilin thuhet se trupi djeg mė shumė kalori pėr ta tretur nga sa kalori ka vetė ushqimi, por duket se vetėm kjo nuk na ndihmon dot :(

  Meqenėse shėndeti i tepėrt, celuliti apo imperfeksionet na shqetėsojnė mė tepėr nė kėtė stinė, shėrbimet qė na interesojnė janė si rrjedhojė ato qė na ndihmojnė tė eleminojmė kėto shqetėsime.

  Prandaj sot ju sugjerojmė njė paketė tė plotė qė ofron: baltė ose ēokollatė tė zezė + limfodrenazh limfatik + graviacion + elektroda + masazh anticelulit.

  Dobėsim + tonifikim + limfodrenazh limfatik + masazh anticelulit nga Sallon “Gina”, 5000L nė vend tė 12500L.  

  Njė paketė e cila i pėrmbledh tė gjitha kėto shėrbime nė 5 seanca tė plota dhe qė premton sukses tė garantuar. Estetistja e sallonit “Gina” siguron se me kėtė paketė do tė keni 3cm reduktim tė perimetrit qė nė seancėn e parė.

Adresa e Biznesit
Gina Sallon
Blv. "Bajram Curri" tek Ish-Stacioni i fundit i Tiranės sė re.

123 Pranon keto metoda pagesash